W ostatnim poście mogliście zapoznać się z moimi spostrzeżeniami odnośnie linii Botanical Effects oraz akcji #GlowAndTellPolska prowadzonej przez markę Mary Kay. Dzisiaj chciałabym dać Wam możliwość przetestowania na sobie wybranego zestawu kosmetyków, więc zapraszam do zaznajomienia się z zasadami.


 • Polubcie profil Mary Kay na FB oraz polubcie mój profil FB lub dołączcie do obserwatorów bloga.
 • Miło mi będzie jeśli podzielcie się informacją o konkursie w dowolnym miejscu - blog, FB, Instagram, Google+, itp. Nie jest  to jednak warunek obowiązkowy. 
 • Wybierzcie swój wymarzony zestaw z tej strony i uzasadnijcie w komentarzu w maksymalnie dwóch zdaniach dlaczego właśnie ten. Napiszcie też jako kto obserwujecie i czy udostępniliście wpis.
 • Zwycięzcami zostaną trzy osoby, które będą mogły wybrać jeden zestawów kosmetyków:
  Zestaw Botanical Effects (skóra młoda, wrażliwa; dostępny w wariantach do cery do mieszanej/tłustej lub normalnej/suchej)
  Cudowny Zestaw TimeWise (
  dostępny w wariantach do cery do mieszanej/tłustej lub normalnej/suchej)
  Zestaw TimeWise Repair (cera dojrzała)
  Zestaw Przeciwtrądzikowy Mary Kay
 • Zadaniem zwyciężczyń będzie przetestowanie zestawów, a następnie wrzucenie zdjęć kosmetyków lub swojego rytuału pielęgnacyjnego z użyciem wygranych produktów na Facebook lub Instagram z odpowiednim hashtagiem #GlowAndTellPolska lub opisanie kosmetyków na blogu (jeśli takowy posiadają). Macie tutaj pełną dowolność! 
 • Konkurs trwa do 17.08.2015 r. do godziny 23.59. Trzej zwycięzcy zostaną ogłoszeni w tym wpisie w ciągu maksymalnie 3 dni od zakończenia konkursu.
Sponsorem nagród jest marka Mary Kay.


Nagrody zdobywają:

Małgorzata ES
Monika D.
Edytaa17

Prześlijcie mi swoje dane do wysyłki wraz z numerami telefonów, abym mogła przekazać je dalej.

Gratulacje!